Gdzie kupić elegancki plecak podróżny?

elegancki plecak podróżny

Jedziesz po w podróż po Europie, Polsce? Czy może planujesz dalszy trip?

wakacje z przewodnikiem

W tym poradniku Wakacji z przewodnikiem dowiesz się gdzie warto kupić elegancki, i solidny plecak podróżny dla Niej lub Niego. Zgłębiliśmy temat dość szczegółowo, sprawdziliśmy kilku producentów polskich plecaków w oparciu o design i funkcje użytkowe. Jeśli szukacie modelu który wyróżniać się będzie nienagannym stylem wykonania – sprawdźcie nasz test.

Marka Nr1 – eleganckie plecaki Belveder

belveder

Na początek polecamy: SPRAWDŹ TUTAJ eleganckie modele plecaków skórzanych – szytych w Polsce od kaletnika.


Polski Producent Galanterii Skórzanej – Belveder to przedsiębiorstwo rodzinne, utworzone z paski do rzemiosła polskiego, przekazywanej z pokoleń dziadków na synów i wnuków. Każda z osób pracująca w firmie Belveder wnosi coś od siebie w tworzone tutaj projekty toreb czy plecaków skórzanych. Modele do pracy, eleganckie, czy klasyczne, na co dzień – wszystkie powstają w niewielkim zakładzie kaletniczym w Połczynie Zdroju. 


 

Jeden komentarz

  1. Author

    Ja polecam w podróż lekkie plecaki Expander. To kolekcja plecaków do samolotu: https://www.brytyjka.pl/szary-plecak-do-samolotu-20l-expander-id-2182.html. Dlaczego takie? Ponieważ są wodoodporne, lekkie i dopasowane do wymogów bezpłatnego bagażu podręcznego wielu linii lotniczych Europy. Jak ktoś szuka niedrogiego plecaka podróżnego to ten będzie naprawdę super.

Comments are closed.