Raportówka – mała torba męska na wakacje

mała raportówka męska

Jest rozwiązaniem które z reguły mężczyźni wybierają co dzień, przy zakupach, spacerach, wypadach z kolegami. Raportówki męskie na ramię, mogą okazać się również praktycznym rozwiązaniem na wakacjach.

  • lubisz mieć przy sobie telefon, klucze, portfel, dokumenty?
  • nie chcesz wypychać nadmiernie kieszeni spodni?
  • cenisz sobie swobodę poruszania oraz niską wagę toreb?

Raportówki męskie są idealnym rozwiązaniem również podczas wakacji

Gdzie szukać toreb męskich tego typu, które będą wykonane z precyzją i kaletniczym kunsztem? Uszyte przez rzemieślnika, w niemasowy sposób, i przede wszystkim uszyte w Polsce?

belveder

Wystarczy zajrzeć do katalogu raportówek męskich na Belveder, aby poznać torby szyte w Polsce.

W szczególności czytelnikom Wakacji z przewodnikiem polecamy raportówki, saszetki wykonane ze skóry naturalnej oraz solidnej kodury. Kodura jest materiałem zapewniającym lekkość oraz przyzwoitą wytrzymałość torby. Skóra naturalna to natomiast element podkreślający elegancję oficjalny charakter produktu. Połączenie tych dwóch rodzajów materiału, nadaje raportówką Belveder uniwersalnego charakteru.

Po co kupować torby męskie zagranicznych marek – Włoskich, Francuskich, lepiej stawiajmy na Polskich producentów.

Jesteś producentem akcesoriów, przydatnych w turystyce i podczas wakacji? Skontaktuj się z nami!


saszetka raportówka skóra crazy horse

Nietypowe kształty męskich raportówek ze skóry

Pewnością poszukiwacze, turyści, zafascynowani nietuzinkowymi modelami torebek raportówek. – znajdą TUTAJ coś dla siebie. Prezentowane u nas na wakacjezprzewodnikiem torebki raportówki, pochodzą głownie od autorskich pracowni, kaletników i niewielkich firm projektujących dodatki turystyczno – podróżne. Właśnie dlatego warto sprawdzać nasze zasoby i odkrywać mało znanych, ale ciekawych polskich producentów.

 

Szukasz wyjątkowych fasonów wśród raportówek turystycznych? Skóra, Cordura, Poliester 600D – proponujemy wam modele szyte z najlepszych surowców!